Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Матеріал з MOIPPO
Перейти до: навігація, пошук

"КЕНГУРУ" СКЛИКАЄ ДРУЗІВ[ред.]

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.

http://www.kangaroo.com.ua/


Обласний коордианот конкурсу: Рогожинська Е. К., методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО

електронна адреса: elina.rohozhynska@moippo.mk.ua

2018-2019 навчальний рік[ред.]

Перший етап 7 грудня 2018 року

Другий етап 21 березня 2019 року

Листа МОН № 22.1/10-2045 від 20.06.2018 року "Про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" у 2017-2018 н.р. та організацію конкурсу "Кенгуру" у 2018-2019 н.р.

Наказ МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Лист щодо врегулювань деяких питань, пов’язаних з організацією та проведенням Всеукраїнського та Міжнародного етапів математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні у 2018/19 навчальному році

Електронна реєстрація освітніх закладів